Zaznacz stronę

UMIE - Usługi Menadżerskie i Ekonomiczne. Marian Nocoń

O firmie

Przez doświadczenie do sukcesu

Historia firmy UMiE Marian Nocoń

Swoją wiedzę i doświadczenie budowałem przez 10 lat, jako menedżer średniego i wyższego szczebla w firmach produkcyjnych.

 

Wartości te były podstawą dla stworzonej przeze mnie w 2004 roku firmy UMiE, zajmującej się wówczas zarządzaniem ogólnopolską grupą zakupową. Przez pierwsze 8 lat działalności pod swoją marką realizowałem zarządcze kontrakty menedżerskie dla dużych i średnich firm handlowych. Wykonywałem również analizy kontrolingowe.

Zarządzałem średnimi i dużymi zespołami specjalistów, nierzadko w sytuacjach kryzysowych. Przełożyło się to na moje duże doświadczenie w przeprowadzaniu reorganizacji struktur firmowych, również poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań dla poprawy wyników i kondycji firm. Kolejne lata jak i wyzwania wyspecjalizowały mnie w systemach motywacji pracowników.

Dla zainteresowanych proponuję obejrzeć też jedno z moich wielu webinariów informacyjno-edukacyjnych w ramach cyklu transformacja cyfrowa w biznesie.

Prowadzę prace zlecone dla organizacji biznesowych oraz instytucjonalnych opracowując biznesplany, analizy ekonomiczne czy audyty wewnętrzne. W przypadku większych projektów działam z zespołem oraz wieloletnimi partnerami biznesowymi, a doświadczenie i kompetencje pozwalają na interdyscyplinarne podejście do rozwiązywania problemów moich klientów. Rozwiązuję współczesne problemy transformacji cyfrowej firm, z wykorzystaniem inteligentnych technologii.

Stale aktualizuje posiadaną wiedzę jak i umiejętności. Wyróżniam się nieustępliwością w dążeniu do założonych celów, jak i skutecznością w prowadzeniu projektów od początku do końca. Napisałem i wydałem trzy książki, udzielam się w sferze kultury zarządzając fundacją promocji polskiej kultury i historii.

Jestem wieloletnim członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach i stale współpracuję z firmami: Tenvirk z Chorzowa, SoftMaster z Katowic, czy IGOES z Jaworzna. Opinie o mojej współpracy można znaleźć w wizytówce internetowej.

Umów się ze mną na konsultacje!

Skontaktuj się!

UMiE Marian Nocoń
m.nocon@interia.pl